Zinot dzīvokļu zādzību statistiku nav iespējams neuztraukties par sava īpašuma drošību. Tāpēc mēs, paļaujoties uz savu ilggadējo pieredzi apsardzes jomā, mēģināsim sniegt dažus padomus kā padarīt savu mājokli drošāku pret ielaušanos. 

 

Galvenokārt zagļi kādu laiku novēro noskatīto aplaupīšanas objektu. Novērošanas mērķis ir noskaidrot maksimāli daudz par īpašnieku ieradumiem, piemēram, kad tie pamet mājokli, un mantību. Tādēļ ir svarīgi iegaumēt dažus vienkāršus noteikumus. 

 

Nekad neatveriet durvis nepazīstamiem cilvēkiem, ja vien tas nav ārkārtas gadījums. Proti, ja pie Jums ierodas santehniķis ar mērķi pārbaudīt ūdens skaitītāju stāvokli, tad namu apsaimniekotājam ir noteikti Jūs par to priekšlaicīgi jābrīdina, piemēram, ar paziņojumu uz ziņojumu dēļa kāpņutelpā. Nekad nevajag kautrēties pieprasīt personu apliecinošu dokumentu. Izmantojot šādus un līdzīgus ieganstus laupītāji var viegli noskaidrot mantības vērtību kā arī drošības pasākumus Jūsu mājoklī. 

 

Pirms ejat gulēt vai pametat mājokli pārliecinieties, vai nav atstāti atvērti logi vai neaizslēgtas durvis. Statistika liecina, ka bieži vien īpašnieki aizmirst aizslēgt durvis, ko steidz izmantot laupītāji. 

 

Atstājot savu mājokli uz ilgāku laiku noteikti brīdiniet savus kaimiņus par Jūsu prombūtni. Tādējādi kaimiņš jutīs morālu atbildību par to, kas notiek kāpņu telpā, un ārkārtas situācijas gadījumā varēs sazināties ar Jums vai ar kompetentajām iestādēm. Protams, nekaitēs, ja Jūs par savu prombūtni informēsiet vēl dažus kaimiņus. 

 

Atstājot mājokli uz ilgāku laiku, Jūs varat atstāt ieslēgtu nelielu gaismekli, radot iespējamajiem laupītājiem ilūziju, ka mājoklī kāds atrodas. 

 

Taču drošākais veids kā pasargāt sevi un savu mājokli no ielaušanās ir Skonto apsardzes dienesta drošības sistēmas (t.i. signalizācijas) uzstādīšana. Mūsu mājas lapā Jūs varat iepazīties ar mūsu sniegtajiem apsardzes pakalpojumiem. 

 

Sargiet sevi un savu mājokli!

 

 

 

 

© 2015 Skonto apsardzes dienests

Skonto apsardzes dienests – viens no līderiem starp apsardzes kompānijām.

Daži padomi, kā padarīt savu mājokli drošāku un dzīvi mierīgāku.

   Par spīti valdības apgalvojumiem par pretējo, valstī joprojām valda krīzes stāvoklis, dzīve pastāvīgi sadārdzinās. Daudzi cilvēki ir izmisumā, un ir tikai saprotami, ka noziedzība tikai aug. Diemžēl valsts ne vienmēr spēj nodrošināt iedzīvotāju drošību, tāpēc aizvien biežāk cilvēki izvēlas uzticēt savu un savas mantas drošību privātām apsardzes kompānijām. Par spīti sarežģītajai situācijai valstī Skonto apsardzes dienests piedāvā plaša spektra apsardzes pakalpojumus par zemākajām cenām tirgū, ko apstiprina pastāvīgs klientu pieplūdums – pēdējā pusgadā 12,3% procentu pieaugums. Mūsu pakalpojumi nesen kļuvuši pieejami Valdlaučos, Katlakalnā un Baložos. 

Mūsu apsardzes kompānija arī turpmāk, neskatoties ne uz ko, turpinās palielināt savu klātbūtni apsardzes pakalpojumu tirgū, nodrošinot pieejamu, kvalitatīvu un drošu servisu!

 

 

 

© 2015 Skonto apsardzes dienests

2 mēnešu atlaide par vienu draugu

2 mēnešu atlaide par vienu draugu

Atved pie mums savu draugu un saņem 2 mēnešu abonēšanas maksas atlaidi par vienu atvesto draugu! Atvesto draugu skaits nav ierobežots!

Dāvanās

Dāvanās

Iepērkoties 240,00 eiro vērtībā vai vairāk, Jūs saņemsiet dāvanā • signalizācijas mobilo pielikumu • dāvanu karti 50,00 eiro vērtībā

© 2015 Skonto apsardzes dienests

  • Facebook App Icon