Dzīvokļa apsardze

Dzīvokļa apsardze

Drošības sistēma, kurai var uzticēties. Katru dienu. Visu diennakti.

2 mēnešu atlaide par vienu draugu

2 mēnešu atlaide par vienu draugu

Atved pie mums savu draugu un saņem 2 mēnešu abonēšanas maksas atlaidi par vienu atvesto draugu! Atvesto draugu skaits nav ierobežots!

Dāvanās

Dāvanās

Iepērkoties 240,00 eiro vērtībā vai vairāk, Jūs saņemsiet dāvanā • signalizācijas mobilo pielikumu • dāvanu karti 50,00 eiro vērtībā

Dzīvokļa apsardze

Iekārtas un uzstādīšana

 

šodien ar 30% atlaidi atlaidi  189,00 €

Abonēšanas maksa: no 12,00 €/men.

Bezmaksas SMS paziņojums

Dzīvokļa bezvadu starta komplekts

Mēs piedāvājam universālu risinājumu visiem dzīvokļu tipiem.

Ja vēlaties, jūs varat pievienot papildus aprīkojumu un pakalpojumus.

Akcija!

Pasūtiet aprīkojumu par 240,00 vai vairāk un saņemiet dāvanas

Dāvanu karte 50,00 €

 Mobilā aplikācija signalizācijas kontrolei 

Papildus aprīkojums 

Sistēmas montāža

Sistēmas montāža

— Droši remontam — Profesionāla uzstādīšana — Sistēmas iespēju demonstrācija

Monitorings

Monitorings

— Trauksmes signālu momentāla pieņemšana un apstrāde — Koordinēts darbs starp cilvēkiem un tehnoloģijam — Diennakts tehnisks atbalsts

Reāģēšana

Reāģēšana

— Pārliecības par katru kas atbrauks Jums palīdzēt — Ātrās reāģēšanas garantija — Specializēti aprīkotas ekipāžas

Apkalpošana

Apkalpošana

— Iekārtu pašdiagnostika — Augsti kvalitatīva apkalpošana — Ātra darba izpildīšana

Gudrie risinājumi mājai un biznesam

Iekļūšanās aizsardzība

Iekļūšanās aizsardzība

Mājās, izmantojot "nakts režīma" aizsardzību, Jūs vienmēr varat justies droši. Atrodoties gan darbā, gan atvaļinājumā būsiet pārliecināti, ka Jūsu māja paliks tāda kādu Jūs to atstājāt. Nostrādājot trauksmes signālam kustības sensors nekavējoties nosūta uz Centrālo kontroles staciju foto sēriju no objekta. Tas samazina viltus izsaukumu skaitu un uzlabo reaģēšanas grupas efektivitāti.

Aizsardzība pret uzbrukumiem

Aizsardzība pret uzbrukumiem

Ikvienam cilvēkam ir tiesības justies droši, it sevišķi savās mājās. Ārkārtas situācijas gadījumā, vienkārši nospiediet SOS pogu uz signalizācijas tastatūras vai uz portatīvās atslēgas, un mēs momentāli nosūtīsim pie Jums ātrās reāģēšanas grupu. Ātra palīdzība 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā - viss ar vienu pieskārienu pogai.

Ugunsgrēka signalizācija

Ugunsgrēka signalizācija

Neviens nav pasargāts no ārkārtām situācijām, tādiem kā ugunsgrēks. Tas var notikt jebkurā brīdī, atrodaties Jūs vai Jūsu tuvie mājās vai nē. Kad tiek konstatēta degšana katra sekunde ir svarīga - galvenais laikus brīdināt. Tieši tāpēc mēs iesakām uzstādīt dūmu detektorus. Dūmu trauksmes signāls tiek pārraidītas uz monitoringa staciju, un operators sazināsies ar Jums un Jūsu pilnvarotajiem par piemērotāku rīcības plāna pieņemšanu. Pat ja Jūs guļat, sirēna, kas ir iebūvēta dūmu detektorā, pamodi

Video novērošana

Video novērošana

Ar ko Jūsu bērns nodarbojās tagad: mācās vai spēlē? Kas notiek Jūsu veikalā vai birojā? Pieslēdziet video novērošanas kameru un pārlskatiet video arhīvu kur un kad Jums tas ir ērti: no datora, planšetdatora vai viedtālruņa. Lai saglabātu konfidencialitāti Jūsu personīgu informāciju, mēs pārsūtam un glabāt tikai šifrētā veidā.

Gāze

Gāze

Pamanīt laikus gāzes noplūdi patstāvīgi ir grūti. Bezvadu gāzes noplūdes detektoru izdarīs to viegli. Tas ir universāls un reaģē gan uz dabas gan uz sadzīves gāzi, butānu, propānu un citus. Gāzes noplūdes detektorā arī ir iebūvēta sirēnu un tas brīdinās Jūs par noplūdi, ja esat mājās. Signāls no sensora tiek nosūtīts uz centrālo monitoringa staciju, un operators nekavējoties sazināsies ar Jums vai Jūsu pilnvarotie pārstāvjiem.

Ūdens noplūdes paziņojums

Ūdens noplūdes paziņojums

Novērst ūdens noplūdes sekas nav viegli. Ūdens noplūdes bezvadu sensors ļauj laikus uzzināt par problēmu un attiecīgi rīkoties. Novietojiet ūdens noplūdes sensoru vannas istabā, virtuvē vai jebkur citur, kur varētu notikt noplūde. Sensors nostrādās kad ūdens līmenis jau būs 2 mm, un Jums ir pietiekami daudz laika, lai izvairītos no plūdiem. Pat ja Jūs neesat mājās, Jums ir pietiekami atstāt mums sava pilnvarotā kontaktinformāciju un operators no Centrālās monitoringa stacijā sazināsies ar to sav

Mobilā aplikācija signalizācijas kontrolei

Esat aizmirsuši uzlikt signalizāciju mājās/ofisā?
Ar mobilo pielikumu nav lieku iemeslu uzstraukties. Vienkārši atveriet pielikumu un uzstādiet objektu uz apsardzi attālināti.

Vēlaties zināt vai bērns ir atgriezies no skolas?
Pieslēdziet apsardzes uzstādīšanas/noņemšanas paziņojumus un esiet mierīgs.

Mājā tika atslēgta elektroenerģija?
Pieslēdzot paziņojumus uz mobilā telefona, Jūs par to uzzināsiet pirmais.

© 2015 Skonto apsardzes dienests

  • Facebook App Icon