Skonto Apsardze piedāvā saviem klientiem arī fiziskās apsardzes pakalpojumus jebkura līmeņa objektos: ofisos, dzīvokļos, mājās, veikalos, salonos, restorānos, noliktavās, u.t.t.

Pieejami dažādi fiziskās apsardzes pakalpojumu veidi:
Objekta un tā teritorijas fiziskā apsardze

Uzņēmuma darbinieku, klientu, apmeklētāju dokumentālā vai feis-kontrole

Autotransporta iebraukšanas kontrole objekta teritorijā

Teritorijas patrulēšana ar periodisku grūti pieejamu vietu apskati (bēniņu un pagrabu telpas)
Materiālu vērtību zādzību mēģinājumu, kā arī nesankcionētu dokumentu vai īpašuma iznešana no apsardzes objekta teritorijas novēršana

Kultūras un masu pasākumu apsardze

Visus apsardzes veidus pilda licencēti un pieredzējuši apsargi, kas izgājuši speciālu sagatavošanu. Apsardzes izvēle ir atkarīga no Pasūtītāja vajadzībām (ar vai bez ieročiem, specaprīkojums, profesionālās iemaņas)

Visiem saviem klientiem mēs piedāvājam bezmaksas video novērošanas sistēmas uzstādīšanu, ar attālinātu piekļūvi caur mobilo telefonu vai datoru, lai jūs jebkurā laikā varētu pārbaudīt vai jūsu objektā ir viss kārtībā un apsargs ir uz vietas. Kā arī, ja ir nepieciešams, uzstādam apsardzes signalizāciju – bezmaksas!

Katru mūsu apsargu papildus kontrolē 24 stundas diennaktī videonovērošanas pulta operators un, nepieciešamības gadījumā, nosūta jebkuru tuvāku ātrās reaģēšanas ekipāžu.

© 2015 Skonto apsardzes dienests

  • Facebook App Icon